Topolánkovy výroky

25. března 2010 v 8:33 | MG |  Internet dal, internet vzal

Jistě jste v médiích zaznamenali kauzu týkající se výroků předsedy ODS Mirka Topolánka.


Pro ty, co média nesledují malé shrnutí:
Šéf ODS Mirek Topolánek se při rozhovoru pro gay časopis LUI obul do politiků i voličů ČSSD. "Gustav Slamečka, když jde do tuhého, tak uhne. Fischer, ten je Žid, není gay, uhne ještě dřív. To souvisí s jeho charakterem.". zdroj: iDnes.cz


Celá záležitost byla samozřejmě náležitě rozmáznuta v médiích, což způsobilo nemalé politické bouře nejen v ODS. Několik vysokých politiků dokonce Topolánka vyzvalo k rezignaci. Včera se sešlo neužší vedení ODS a Topolánka "dusili" téměř 12 hodin. Jak se ale zdá, tak jedíný výsledek tohoto jednání je, že by si pan předseda měl dávat pozor na to co říká.
Sám Mirek Topolánek se za své výroky již několikrát omluvil, s tím, že to tak nemyslel a že jeho slova byla hrubě vytržena z kontextu.

Na YouTube se v úterý objevil záznam s celým rozhovorem (údajně aby očistil Topolánka). Dle mého názoru si Topolánek občas do "pusy nevidí," ale zase taková tragédie to není, v celkové kontextu ty "osudné" věty vyznívají úplně jinak (ale přesto VYZNÍVAJÍ), než jak je nedávno prezentovali novináři.
Ostatně to můžete posoudit sami, dle následujících videí:

Rozhovor - část 1:

Rozhovor - část 2:

Rozhovor - část 3:


Účelem tohoto článku rozhodně není stranit té čí oné politické straně. Naopak jsem chtěl spíše poukázat na to, jak naše média všechno nafukují a dramatizují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama