humyo.cz

17. května 2010 v 19:14 | MG |  Internet dal, internet vzal
humyo
Jak jste si za dobu existence tohoto blogu mohli všimnout, tak dokumenty a jiné data uploaduji na 2 úschovny. Na e-disk a na humyo. Obě úschovny jsou lokalizovány do českého jazyka a jejich "základní verze" jsou zdarma.


Tím však podobnost končí. Obě úschovny jsou dost rozdílné. Propastný rozdíl je především ve velikosti základní datové schránky (tu co po registraci dostanete zdarma). Zatímco e-disk nabízí v základu jen 500MB schránku, na humyo.cz dostanete celých 20GB. Humyo také nabízí pokročilejší správu souborů, včetně PC klienta (nemusíte data nahrávat přes internetový prohlížeč, do PC se vám nainstaluje složka, do které přidáváte soubory, které se průběžne nahrávají na server). Nebudu tady obšírně popisovat další funkce - o těch si můžete přečíst na humyo.

V magazínu Chip se humyo umístilo na 1. místě v testu online úschoven:
Test úschoven
zdroj: Chip magazín (11/2008) některé údaje se od té doby mohly změnit

Má to jediný háček - aby jste mohli z této úschovny stahovat, musíte se zde zaregistrovat - týká se to především downloadu větších souborů.

Nyní konečně důvod proč tento článek píši. Z předcházejícího textu jasně vyplývají výhody úschovny homyo.cz .

Proto od dnešního dne přestávám uploadvat soubory na e-disk. Soubory budu dále ukládat pouze na zmiňované HUMYO.

Co to pro vás znamená? Znamená to, že pokud chcete prohlížet soubory z odkazů na tomto blogu, budete se muset na humyo zaregistrovat. Věřím, že to pro vás nebude nic složitého
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama